Naše produkty

Nabízíme široký sortiment produktů na přípravu zmrzliny, ledové tříště. K dozdobení výrobků nabízíme širokou paletu toppingů.

shutterstock_508289608

Točená zmrzlina

Vyzkoušejte skvělou točenou zmrzlinu od tradičního českého výrobce. Zmrzlinové směsi TOJE s vysokým podílem sušeného mléka vám přináší lahodnou a plnou chuť. Z bohatého sortimentu chutí si vybere každý. Příprava točené zmrzliny z naší kompletní zmrzlinové směsi je jednoduchá a rychlá. Do těchto kompletních zmrzlinových směsí již není třeba přidávat žádné další ingredience, stačí jen smíchat s vodou a skvělá točená zmrzlina je na světě. 

shutterstock_1449921599

Kopečková zmrzlina

Kvalitní zmrzlinový základ je hlavním předpokladem pro výrobu skvělé zmrzliny. Optimální složení všech komponentů v zmrzlinovém základu dává zmrzlině dokonalou kvalitu, lahodnou chuť a správnou konzistenci. Zmrzlinový základ je možné použít k výrobě za studena nebo za tepla pasterizací. 

shutterstock_390639481

Ledová tříšt

Kvalitní a chuťově výborné sirupy TOJE s ovocným podílem jsou skvělou volbou pro přípravu ledové tříště. Stejně dobře je využijete jako pitný režim pro děti do škol a školek, na sportoviště nebo různé akce. Dále je lze využít jako sirupy do vířičů.

shutterstock_59833063

Toppingy

Potřebujete dozdobit či přikrášlit cukrářské a pekařské výrobky, udělat je opravdu atraktivní a neodolatelné? Zkuste naše dezertní a dekorativní polevy, které dodají Vašim produktům ten správný šmrnc. Toppingy TOJE mají široké využití a jsou velmi oblíbené i mezi barmany a baristy.

Naše produkty můžete koupit online!

Navštívit e-shop

Proč zmrzlinu od TOJE

  1. Vyvážené složení
  2. Pečlivě vyladěná chuť
  3. Reklamní podpora prodeje
  4. Jednoduchá příprava
  5. Lokální suroviny
  6. Poradenství a servis